Usługi wysokościowe w mieście Wrocław

Usługi wysokościowe

Do wykonania wielu prac na wysokościach potrzebne są zarówno specjalne sprzęty jak również właściwie wyszkolona grupa osób. Istnieje wiele firm specjalizujących się w tym temacie i oferujących usługi wysokościowe zarówno z wykorzystaniem rusztowań, dźwigów czy innych urządzeń jak i opierających swoją ofertę wyłącznie na grupie fachowców wyspecjalizowanych w technikach alpinistycznych.

 

Popularne usługi wysokościowe w mieście Wrocław

Coraz więcej firm zwłaszcza mieszczących się w nowoczesnych, wysokich i przeszklonych wieżowcach korzysta z oferty alpinistycznego mycia okien. Pod tym pojęciem kryje się sposób mycia wszelkich powierzchni szklanych na wysokości.

Taka forma czyszczenia okien wymaga zastosowania technik linowych i użycia takich sprzętów jak: uprzęże, specjalne liny czy kaski, a także inne akcesoria niezbędne przy tego typu pracach. Na szczęście we Wrocławiu nie brakuje firm dysponujących odpowiednim sprzętem i umiejętnościami.

Usługi wysokościowe w formie alpinistycznego mycia okien przeprowadza się bez względu na porę roku z użyciem profesjonalnych preparatów dzięki czemu dłużej można zachować czystość na konserwowanych, szklanych elementach.

 

Inne rodzaje usług  wysokościowych we Wrocławiu

Do prac wysokościowych zarówno z użyciem sprzętu jak i wykonywanych w formie tzw. alpinizmu przemysłowego zalicza się również:

  • czyszczenie elewacji budynków w wyniku nagromadzenia sadzy, kurzu czy pyłu i zabrudzeń pogodowych np. zachlapania,
  • malowanie i konserwacja dachów,
  • spawanie na wysokości,
  • wieszanie reklam i banerów,
  • montowanie zabezpieczeń przed ptactwem,
  • prace elektromonterskie,
  • prace dekarskie,
  • usługi konserwacyjne zieleni np. pielęgnacja i/lub wycinka drzew czy krzewów,
  • usługi wysokościowe montażowe i demontażowe oświetlenia,
  • i inne.

 

Czym firma musi dysponować oferując taki rodzaj usług?

W zależności od specjalizacji danej firmy wykonującej prace na wysokościach i oferującej klientom takie usługi musi ona dysponować sprzętem zgodnym z normami bezpieczeństwa i/lub zespołem wykwalifikowanych, przeszkolonych pracowników tzw. alpinistów przemysłowych, posiadających doświadczenie i odpowiednie umiejętności. Ponadto środki, które są używane przez daną firmę nie mogą zanieczyszczać środowiska i muszą być zgodne z jego normami.

Więcej o usługach wysokościowych w mieście Wrocław przeczytasz na stronie: http://mycie24.pl/uslugi-wysokosciowe-wroclaw.html