Poznaj śpiworek do spania dla rocznego dziecka

otulacz dla dziecka

Noworodki i małe dzieci większą część doby spędzają, śpiąc. Spokojny sen potrzebny jest im do prawidłowego funkcjonowania i zdrowego rozwoju. Dlatego rolą dorosłych jest umożliwić maleństwom bezpieczną przestrzeń, w której czuć się będą swobodnie i komfortowo. Właściwą rutynę snu wypracowuje się już w pierwszych miesiącach życia, warto więc zadbać o sprzyjające warunki. Kluczowymi czynnikami będą temperatura panująca w sypialni, izolacja od źródeł hałasu czy natężenie światła. Nie bez znaczenia będzie również rodzaj piżamek. Dzieci po urodzeniu najbezpieczniej czują się w otulaczach, starszym natomiast z pewnością spodoba się śpiworek do spania dla rocznego dziecka.

Zdrowy sen od pierwszych dni życia

Przez pierwsze miesiące życia maluszki śpią, nie wykonując żadnych gwałtownych ruchów. Dlatego też naturalną pozycją jest spanie na plecach z rączkami w górze, dzięki czemu dziecko może dotykać dłońmi twarzy. Pozwala to uspokoić się mu i czuć bezpiecznie, a także podtrzymuje wrażenie przebywania w łonie matki. Z kolei nieco bardziej samodzielne dzieci najlepiej czują się w ciepłym i wygodnym łóżeczku.

Dlatego śpiworek do spania dla rocznego dziecka (sprawdź) będzie znakomitą alternatywą dla tradycyjnych kocyków czy kołder. Kilkunastomiesięczne dziecko podczas nocy przekręca się z boku na bok, co umożliwia zsuwanie się pościeli. To z kolei powoduje wychłodzenie, a powodu odczuwanego zimna maluch często się wybudza. Śpiworki do spania zapewniają rocznym dzieciom komfort i ciepło, co pozwala na spokojny, zdrowy wypoczynek.

Wygodny i ciepły śpiworek do spania dla rocznego dziecka

Śpiworek do spania dla rocznego dziecka to oryginalny, a zarazem innowacyjny projekt mający na uwadze potrzeby malucha. Wysokiej jakości tkanina, z jakiej uszyty został śpiworek, minimalizuje ryzyko podrażnień i jest niezwykle przyjemna w dotyku. Warto również zwrócić uwagę, że śpiworki wykonane są z materiałów o różnej przepuszczalności termicznej, w związku z czym można wybrać projekt na każdą porę roku, bez obaw o powodowanie poczucia dyskomfortu u pociechy.

Śpiworki do spania dla dzieci charakteryzują się również szeroką gamą kolorów i niebanalnym wzornictwem, w związku z czym niezwykle łatwo wybrać jest nie tylko funkcjonalny, ale i estetyczny model. Innowacyjny projekt zapewnia maleństwom zarówno swobodę ruchów, jak i ciepło i wygodę przez całą noc.