Markowe otulacze, piżamki, śpiworki dla niemowląt

otulacz dla dziecka

Każda młoda mama komponując wyprawkę dla swojego dziecka chce być przygotowana w 100%. Jednym z elementów wyprawki dla niemowląt są otulacze. To produkty, które idealnie sprawdzą się zarówno w szpitalu, jak i w domu. Otulacze niemowlęce można wykorzystać podczas noszenia dziecka,  w łóżeczku czy podczas wyjścia na spacer. Sklep marko-baby.pl oferuje różnego rodzaju otulacze dla dzieci, które są wykonane z porządnego i przewiewnego materiału. Każdy z otulaczy ma również bardzo modny i ładny wzór, który można dopasować do każdego wózka. 

Modne śpiworki dla niemowląt

Śpiworki to element przydany szczególnie podczas spacerów z dziećmi.  Sklep marko-baby ma w swojej ofercie śpiworki, które sprawdzą się w różnych warunkach pogodowych. Są takie, które są bardzo ciepłe, idealne na zimę ale również wodoodporne, w razie deszczu.

Śpiworki dla dzieci, które znajdują się w sklepie marko-baby.pl są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Ich desing również jest bardzo aktualny i stonowany, dzięki czemu jest również przyjemny wizualnie. Śpiworki dla niemowląt są wykonane w taki sposób, aby były bezpieczne dla maluchów, nie zawierają żadnych ostrych i niebezpiecznych elementów.

Piżamki idealne dla dzieci

Przy wyborze piżamek dla dzieci warto zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału są wykonane. Ważne jest, aby materiał nie był sztuczny, tylko naturalny i przyjemny dla dziecka. Piżamkę należy dobrać do pory roku, latem może być ona cieńsza, zimą grubsza. Warto również zwrócić uwagę na sposób zapinania piżamki. Najlepszą i najbardziej praktyczną opcją są piżamki zapinane na zamek. Taki rodzaj zapięcia ułatwia przewijanie dziecka w nocy.

Sklep marko-baby.pl oferuje piżamki dla dzieci (sprawdź) w różnym wieku. W ofercie sklepu znajdują się piżamki dwuczęściowe, składające się z koszulki i spodenek. Są one przeznaczone dla starszych dzieci. Są również takie, które sprawdzą się dla mniejszych dzieci, czyli jednoczęściowe  piżamki zapinane na zamek. Niektóre piżamki mają w zestawie rękawki lub skrzydełka, które można dopiąć. Służą one temu, aby dziecko przyzwyczajało się stopniowo do spania bez otulenia.