Jak przezwyciężyć kryzys w małżeństwie?

para

Kiedy po latach wspólnego bycia razem, w małżeństwie zaczyna się psuć, nie zawsze wiadomo jak poprawić sytuację i na nowo się do siebie zbliżyć. Przed wizytą u specjalisty warto spróbować rozwiązać ten problem we własnym towarzystwie. Jak to zrobić? Poprzez lepsze poznanie się i odkrycie na nowo swoich zalet. Pudełko dla par to niecodzienna gra, która pomoże na nowo rozpalić uczucia, które przez lata zeszły na dalszy plan.

Jak zażegnać kryzys w małżeństwie?

Kiedy w pędzie życia ludzie zaczynają się mijać, a codzienność staje się powtarzalna i przytłaczająca, bardzo łatwo zapomnieć o dbaniu o emocje i podtrzymywaniu iskierki namiętności i zainteresowania w związku. A to niestety często prowadzi do kryzysu. Pudełko dla par to gra, która pomaga przypomnieć sobie jak to jest mieć motylki w brzuchu. Gra zawiera 30 zadań, których wykonanie nie będzie łatwe ani oczywiste. Ale właśnie dzięki temu sprawi, że partnerzy się do siebie zbliżą. Zadania opierają się na motywie niespodzianki, są spontaniczne i wymagające, stanowią zachętę do wspólnego spędzania czasu i okazywania sobie czułości. Żeby zachęcić do większego zaangażowania, rozgrywki są punktowane – za każde wykonane zadanie otrzymuje się punkty, które zwiększają szanse na zwycięstwo.

Poprawa relacji małżeńskich

Gra wpływa na poprawę relacji w dłuższym okresie czasu. Zadania są losowane raz w tygodniu i przez cały okres partnerzy muszą dbać o wymyślanie coraz to nowszych sposobów na uszczęśliwianie drugiej osoby. Daje to spore pole do popisu i przede wszystkim zbliża ludzi. Oprócz gotowych poleceń, gra zawiera również puste karty, z miejscem na wpisanie własnych pomysłów na danie sobie wzajemnej radości.

Relacje między ludźmi to skomplikowana machina, która wymaga nieustannej uwagi i zaangażowania. Pudełko dla par to gra, która zapewni wzajemne zainteresowanie i obudzi głęboko uśpione uczucia. Gra jest polecana osobom, które znalazły się na rozdrożu związku – pomaga przypomnieć sobie siłę uczuć i zawalczyć o drugą osobę. Podczas rozgrywek nie zabraknie śmiechu, zabawy ani niespodzianek, a efekt końcowy może zaskoczyć nawet największego sceptyka. Gra polecana parom, które mają kryzys w związku.

Kryzys w małżeństwie? Przeczytaj: https://pudelkodlapar.pl/kryzys-w-malzenstwie