Gdzie kupić wysokiej jakości zioła

Herbata jest jednym z przysmaków wypijanych przez wielu ludzi na całym świecie do posiłków o różnej porze dnia. Zaletą herbaty jest niezwykły aromat i smak, który odróżnia ten napój od innych. Same herbaty także są jednak zróżnicowane pod względem swojej jakości, sposobu przyrządzania, zapachu i smaku. Przy okazji różne typy herbat są przeznaczone dla osób cierpiących na poszczególne przypadłości. Warto więc dokładnie rozejrzeć się za konkretnym produktem, analizując ofertę pod kątem poszczególnych detali.

Herbaty klasyczne, tradycyjne – Herbata prosto z wysokich gór

Jeśli chodzi o herbaty klasyczne, to Nilgiri Kairbetta 2019 Specialty Winter Frost Tea jest wysokiej jakości produktem cechującym się intensywnym aromatem i smakiem. Zaletą jest też doskonała świeżość wspomnianej herbaty. Pochodzi ona z gór na terenie Indii i dlatego właśnie nazywana jest mroźną herbatą. Nawiązuje ona do tradycyjnych herbat indyjskich – polubią ją fani aromatów kwiatowych, jak również świeżych owoców cytrusowych.

Jednocześnie smak jest bardziej wyrazisty. W dodatku napar jest niezwykle orzeźwiający, co sprawia, że produkt idealnie pasuje na gorące dni. Jednocześnie certyfikaty gwarantują brak szkodliwych dla zdrowia substancji. Niewątpliwie spory wpływ na jej oryginalny smak i aromat ma wysokie położenie – około 2000 m.n.p.m.

Herbata z gór

Podobnie dzieje się zresztą w przypadku herbaty Qingjing Bai Hao Oolong 2016 uprawianej w wysokich partiach górskich przy użyciu naturalnych metod rolniczych. Jest to więc idealna okazja dla tych, którzy tradycję chcą połączyć z nowoczesnością. Wyróżnia się smakiem cytrusowo-miodowym smak i kwiatowym aromatem.

Spożywając napój, można uświadczyć obecność gruszki, jak również brzoskwini. W porównaniu do poprzedniczki ma jednak lżejszy posmak. Bierze się to z tego powodu, że nie poddaje się jej tak mocnemu procesowi utleniania. Herbatę jest trudno zaklasyfikować, ale niewątpliwie jej smak jest tak oryginalny i uniwersalny, że zapadnie w pamięci każdego herbacianego smakosza. Wyróżnia go nietypowa słodkość.

Ciekawostką jest fakt, że liście, z których korzysta się do tworzenia herbaty, pochodzą z ogrodu, pozostawionego bez opieki na siedem lat. Krzewy rosną tam w warunkach zbliżonych do naturalnych. Nie używa się do ich uprawy żadnych nawozów sztucznych. Pochodzą z Tajwanu i są pakowane w torebki o masie 50 gramów.

Wysokiej jakości zioła i herbaty znajdziesz w sklepie: https://witaminowybazar.pl/ziola