Bezpieczne foteliki samochodowe do 36 kg przodem

foteliki przodem do kierunku jazdy

Jazda samochodem wraz ze swoim dzieckiem nie może się odbywać bezpieczne do pewnego wieku bez odpowiedniego fotelika samochodowego. Warto zaznaczyć, że fotelik samochodowy musi być odpowiednio przystosowany do gabarytów dziecka, aby zapewnić mu komfortową jazdę. Foteliki od firmy BeSfae z wysokim oparciem, to idealna propozycja dla rodziców, którzy szukają fotelika dla starszego już nieco dziecka. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dlatego posłużą przez wiele lat. 

Foteliki przodem do kierunku jazdy

Foteliki do jazdy przodem z serii iZi flex są przystosowane do przewożenia dzieci w wieku 4-12 lat. Maksymalna waga, jaką może mieć dziecko, aby bezpieczne jeździć w takim foteliku, nie może przekraczać jednak 36 kilogramów. Warto również zaznaczyć, że są to produkty przeznaczone dla dzieci, których wzrost mieści się w przedziale 100-150 centymetrów. Jak wiec widać seria fotelików z wysokim oparciem, jest konkretnie kierowana z myślą o starszych dzieciakach. Konstruktorzy nie zapomnieli jednak  o bezpieczeństwie oraz wygodzie.

Foteliki dla dziecka zostały pozbawione podłokietników, które mogłyby prowadzić do jazdy w niewłaściwej pozycji, która mogłaby nawet doprowadzić do poważnych uszkodzeń jamy brzusznej. Aby ułatwić montaż fotelików do mocowań ISOfix, w przedniej części fotelika została umieszczona specjalna blokada, która eliminuje wszelkie problemy związane z wypinaniem się urządzenia. Zagłówek w tych fotelikach jest regulowany w wielu różnych pozycjach, dzięki czemu można zapewnić dziecku najwyższy komfort podczas jazdy. Zagłówek został także odpowiednio wyprofilowany, aby wspierać głowę dziecka w trakcie snu.

Sprawdzony fotelik samochodowy do 36 kg

Firma BeSafe dostarcza na rynek foteliki samochodowe wysokiej jakości, ponieważ na pierwszym miejscu zawsze stawiane jest bezpieczeństwo dziecka oraz jego komfort. Do budowy fotelików samochodowych wykorzystywane są najlepszej klasy materiały, które są wytrzymałe, przyjemne w dotyku oraz łatwe w utrzymaniu. Dzięki temu zakupiony raz fotelik firmy BeSafe może być z powodzeniem użytkowany przez bardzo długi okres czasu.